sport

img

W części głównej ćwiczenia ukierunkowane są na kształtowanie mięśni brzucha, spalanie tkanki tłuszczowej i modelowanie talii. Jest to niezawodny sposób na zredukowanie stresu i poprawę samopoczucia. Zajęcia te w skuteczny sposób poprawiają wydolność organizmu, siłę mięśniową oraz opóźniają proces starzenia.

Forma 50+ - zajęcia fitness specjalnie opracowane dla osób starszych. Po części wstępnej (rozgrzewka) przechodzi się do wzmacniania zarówno dolnych, jak i górnych partii mięśni. Trening ten poprawia wydolność układu krążenia i oddechowego, wzmacnia siłę mięśniową i spala tkankę tłuszczową.

To trening prozdrowotny ukierunkowany nie tylko na profilaktykę schorzeń kręgosłupa, ale także odciążający kolana, biodra i barki odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Pilates - zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu wytrenowania. ABT - zajęcia średniej intensywności wzmacniające i modelujące dolne partie ciała - brzuch, pośladki, uda (abdominal, buttocks, thighs).

Zapraszamy na zajęcia BUNGEE FITNESS , które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek godz. Od 6 sierpnia (wtorek) do stałego grafiku zajęć fitness i treningów powraca INDOOR CYCLING - zapraszamy! Od 26 września w Via Sport Activ rozpoczynamy dwa nowe cykle treningów: AEROBIK SPORTOWY DLA DZIECI i TRENING CAŁEGO CIAŁA.

Ta aktualizacja usprawnia monitorowanie snu i tętna podczas codziennego użytkowania, a także usuwa kilka błędów, zapewniając lepsze wrażenia związane z funkcjonalnością zegarka Suunto 3 Fitness. Fitness na łyżwach z MultiSport to zajęcia, które poprawią Twoją kondycję, koordynację i wzmocnią wszystkie partie mięśniowe. Dolna, mniejsza ma powierzchnię ok 60 m kw i świetnie nadaje się do prowadzenia zajęć mentalnych lub zajęć ze sztuk walki.

Choć jesteśmy nowicjuszami w świecie fitness jako AVATAR Centrala Ruchu to naszą kadrę tworzą staranie wyselekcjonowani specjaliści w swojej dziedzinie, ze sporym doświadczeniem i ogromną wiedzą. TR. OBWODOWY Podczas zajęć przechodzimy przez kolejne stacje z ćwiczeniami. PILATES Jest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Zapis na zajęcia możliwy jest na 7 dni przed oraz do 3 godzin przed rozpoczęciem. Zajęcia są nieodpłatne i mogą w nich uczestniczyć studenci mieszkający i studiujący w Lublinie.

Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.

Ulepszony algorytm krokomierza w Mi Band 2 eliminuje niepotrzebne ruchy, przez co mierzenie kroków i wykonywanych ćwiczeń jest bardziej precyzyjne. Ten niezwykły smartwatch będzie towarzyszył Ci przy wielu intensywnych sesjach treningowych, a dzięki wodoodporności 5 ATM będziesz mógł zabrać go także nad wodę. Oznacza to, że za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę, musisz ponownie włączyć lub wyłączyć pliki cookie.

Po zakończeniu świadczenia usług związanych z przetwarzaniem zależnie od decyzji Administratora usuwa lub zwraca mu wszelkie dane osobowe oraz usuwa wszelkie ich istniejące kopie;

Top